Londra Eğitim Müşavirliği
Bursiyer öğrencilerimiz Büyükelçimiz Sayın Ümit Yalçın´ı ziyaret etti.
1416 sayılı Kanun kapsamında bölgemizde öğrenimlerini sürdüren master ve doktora bursiyer öğrencilerimiz Büyükelçimiz Sayın Ümit Yalçın´ı ziyaret etti. Birleşik Krallık´taki bütün bursiyer öğrencilerimiz adına gerçekleşen ziyarette, öğrencilerimiz çalışmaları ve alanları hakkında Büyüleçimizi bilgilendirdiler.![Bursiyer öğrencilerimiz Büyükelçimiz Sayın Ümit Yalçın´ı ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/03123237_IMG_6120.jpg)