"Cambridge Üniversitesi Dil Eğitim Merkezinde Türkçe Eğitimi" Konulu Seminer
Londra Yunus Emre Enstitüsü ve Cambridge Üniversitesi Dil Eğitim Merkezinde Türkçe derslerini yürüten Doç. Dr. Sayın Hadra Kübra ERKINAY TAMTAMIŞ tarafından, 30 Nisan 2024 tarihinde "Cambridge Üniversitesi Dil Eğitim Merkezinde Türkçe Eğitimi" konulu çevrim içi seminer düzenlenmiştir.
Londra Eğitim Müşavirliği ile Edinburg ve Milano Eğitim Ataşeliklerine bağlı olarak görev yapan öğretmenlerimizin katılım gösterdikleri seminerde, Cambridge Üniversitesi Dil Eğitim Merkezinin işleyişi ile ilgili bilgiler verildikten sonra soru-cevap kısmında öğretmenlerimizin soruları cevaplanmış; ardından, tüm katılımcılara teşekkür edilerek seminer sonlandırılmıştır.